Motivační dopis podle "správného" vzoru nestačí.

NAUČTE SE PRODAT SAMI SEBE JAKO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ. I BEZ PRAXE.

Chcete plně využít možnosti a potenciál, který vám nabízí 21.století? Mít práci, která vás nabíjí? Umožňuje cestovat?

Zajímá vás, jak odemknout pracovní příležitosti, které jsou pro vás nedostupné díky vysokým požadavkům na uchazeče?

K čemu vám bude zdravá drzost a proč je fajn si ji pěstovat a kultivovat 🙂 se dozvíte ve videu:

 • Možná už jste své sny vzdali s tím, že prostě TEĎ musíte udělat řádné kompromisy.
 • Možná věříte, že to, co doopravdy chcete na vás v lepším případě čeká někde v budoucnu… až toho budete víc umět, budete mít víc zkušeností, lepší praxi.
 • A možná se v hloubi vaší duše ozývá tichý hlásek s obavou, abyste nečekali věčně...

Na čem přesně ale začít pracovat, aby ta "lepší budoucnost" vůbec přišla?

A jsou opravdu na začátku potřeba kompromisy?

MiniE-BOOK křičí hlasité NE a představuje KLÍČ k řešení:

Schopnost prodat sám sebe. Umění vyjednávat. Profesionálně komunikovat. Pochopit pohled druhé strany a z něho vycházet. Naučit se je přesvědčit, že se jim vyplatí přijmout právě mě.

Nikdo nám ale neřekl JAK. Neučíme se to na školách...

Ani mně to nikdo neřekl. Obchodu jsem se ale začala věnovat profesionálně ve velmi mladém věku. Nejdřív jsem věřila, že se stačí vypracovat, získat zkušenosti, “být dobrá” a že to lidi uvidí. Že se “dobré zboží” prodá samo. Že nemusím prodávat sama sebe. Naštěstí jsem to celkem brzy pochopila a začala na sobě makat, vzdělávat se a zkoušet v praxi co funguje a co ne. Dnes už mám za sebou 10 let v sales.

miniE-BOOK JAK ZÍSKAT PRÁCI I BEZ PRAXE


 • ZAMĚSTNAVATEL = KLIENT
  Podíváte se na získávání práce očima obchodníka a naučíte se k budoucímu zaměstnavateli přistupovat jako ke klientovi.
 • KONFRONTOVAT - DIPLOMATICKY
  Budete si vědět rady s náhlou změnou podmínek nástupu a trvat si na svém. Naučíte se konfrontovat firmu “diplomaticky”.
 • POUŽÍT JEJICH METODU VE SVŮJ PROSPĚCH
  Naučíte se používat ke získání důvěry ověřenou metodu, kterou používají headhunteři a personalisté na celém světě naopak pro verifikaci uchazeče.
 • ZAUTOMATIZUJETE POSTUPY
  Díky pracovnímu sešitu si zautomatizujete postupy, jak efektivně komunikovat se zaměstnavatelem.
 • ZÍSKÁTE SEBEJISTOTU
  Díky tomu všemu získáte vysokou sebejistotu. Víte, že pokud to nevyjde tady, uspějete jinde. Že návod máte.To povede ke dvěma velmi pozitivním věcem:
 • Nemusíte slevovat ze svým požadavků. Pokud firma nebude schopná přistoupit na vaše požadavky, prostě řeknete NE. Můžete si to dovolit.
 • Tento postoj z vás bude vyzařovat. Že máte mnoho možností. To bude působit na podvědomí lidí, kteří s vámi v nové firmě budou jednat. Bude je “zajímat co na vás je”. Bude je to podvědomě motivovat, aby ve vašem životopise a motivačním dopise hledali důvody, proč se jim tam hodíte… a obhajovali je u svých nadřízených i z toho racionálního hlediska.

Představte si jaké by to bylo mít skvělou práci, kterou jste získali díky tomu, že jste s úsměvem zvolili promyšlenou asertivní komunikaci.

A vaši kamarádi vám u kávy pokládají s lehkou závistí a obdivem zároveň otázku: Jak jste to proboha dokázali, když jste neměli ani praxi?

A vy jim s potutelným úsměvem odpovídáte. Protože už víte. Už víte, že život je hra. Stačilo začít hrát. A vědět, že to ještě není konec, dokud nevyhrajete. Už víte, jak ji hrát. Dokonce vás to i bavilo.

Co je to za know-how?


Dlouhodobě se učím prodejní, obchodní a komunikační techniky. Absolvovala jsem obrovské množství tréninků, seminářů, učila jsem se poslechy vzdělávacích nahrávek i čtením knih o podnikání, obchodu a komunikaci a vše jsem aplikovala v praxi, zkoušela a testovala.

Když jsem si vybírala spolupracovníky, studovala jsem i chování lidí na pohovorech, hledala jsem, jaké mám možnosti odhalit rozpory v jejich sebeprezentaci. Už jen posbírat toto know-how a vybrat z něho to v praxi fungující je na několik let intenzivního studia a zkoušení.

Vybrala jsem to klíčové pro získávání práce bez patřičné praxe a strukturovala do hutného e-booku, který jde přímo k věci. Bez odboček. A s pracovním sešitem, který vás podrží, až budete chtít to know-how použít.

Cena miniE-BOOKU je 88,- Kč.

Je to první how-to manuál, který můžete získat a rozvíjet se podle něj v rámci projektu Práce pro Život. V podstatě taková ochutnávka mojí práce zpracovaná do 1 úzkého tématu.  

CO TEDA ZÍSKÁM?

How-to manuál

Jaké prvky a kdy zařadit do komunikace se zaměstnavatelem - od prvního kontaktu až po pohovor. A to v případě, kdy se hlásíte na inzerát, kde požadují vyšší praxi než je ta, kterou disponujete. Rozvinete se zaměstnavatelem dialog.

PRACOVNÍ SEŠIT

SOUČÁSTÍ miniE-BOOKU je pracovní sešit, který Vám pomůže jít krok za krokem. Žádné scházení z cesty!

AKTUALIZACE

Jako BONUS získáváte zdarma jakékoliv další verze a aktualizace doprovodných materiálů.

KOUPIT E-BOOK!

Klikněte na ikonu nákupního vozíku...

Chci se umět prodat, ale nejsem absolvent bez praxe... ?

 • Možná se ptáte, jestli vám miniE-BOOK k něčemu bude, I když zrovna neřešíte právě téma, jak získat práci bez praxe.
 • Je opravdu návodný a primárně napsaný pro lidi, kteří specificky řeší tuto situaci a všechny příklady, myšlenky a cvičení jsou zaměřeny tímto směrem, aby z nich hlavně absolventi bez praxe vytěžili maximum.
 • Know-how je univerzální pro práci s jakýmikoliv předsudky a “handicapy” při hledání práce. V jiné situaci je těžší to vše aplikovat. Je na vás, jestli jste ochotní více přemýšlet o tom, jak principy použít ve vaší situaci.

Reference:

Když se mi dostal do ruky Hančin ebook, byla jsem zvědavá, zda mě informace v něm něčím překvapí a nebo to bude podobné jako ostatní weby, které se zabývají získáváním práce. Byla jsem mile překvapena, že autorka nabízí velmi jiný pohled na věc a dává velký důraz na rozvinutí komunikačních a jinych dovedností, které pak může čtenář využít i v jiných situacích, nejen při získávání zaměstnání. Určitě doporucuji si ebook přečíst pokud se chcete od ostatních žadatelů o stejnou pozici odlišit. A taky pokud si myslíte, že na "něco" nemáte díky nedostatku praxe či zkušenosti, protože si po přečtení uvědomíte, ze o tom to vůbec není 😉

Kristýna Pekárkovádnes expertka na svatby svépomocí, www.svatbysvepomoci.cz

Hanka je skutečná profesionálka, ošlehaná léty praxe z terénu. Za celých 10 let v obchodě jsem poznala málo žen ve skutečném obchodě, takže mám z naší spolupráce velkou radost. Pokud chcete zjistit více o pokročilejším vyjednávání a vůbec komunikačních praktikách, Hanka je ta nejpovolanější.

Jitka ZoderováCEO Businessanimals.cz

P.S.: Jde o víc než o získání práce!

Naučit se nevzdávat hned na startu.

Nebýt nucen poslouchat své okolí „No jó, ze začátku musíš udělat nějaké kompromisy, i když se Ti to nelíbí. Holt nemáš tu praxi, no… Musíš počkat… “

A možná taky čekat celý život.

JDE PROSTĚ O VÍC NEŽ JEN O ZÍSKÁNÍ PRÁCE...

 

ZÍSKAT MENTALITU VÍTĚZE

Nepřizpůsobovat se tam, kde ztrácím. Nevzdávat se. Naučit se, jak se poprat s vlastními limity. Jak uspět i přes překážky. I když to mám (jako absolvent bez praxe) těžší.

VÝZVA VÍTĚŽŮ:

V Životě jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE.

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to a vydáte se jinou cestou...

Za sebe zodpovědně můžu říct jednu věc: v čím pozdějším věku se člověk rozhodne změnit svou MENTALITU KOMPROMISŮ NA MENTALITU TVŮRCE A VÍTĚZE, tím je to těžší.

Protože je potřeba rozbít návyk, který je silněji zakořeněný, budoval se delší dobu... A nahradit to jiným.

Takže pokud právě teď cítíte INSPIRACI že je to vaše cesta, že chcete žít Život podle sebe a umět komunikační techniky, které vám otevírají dveře, kupte si e-book TEĎ!

Možná stále váháte, jestli je vůbec možné žít tak trochu "podle vlastních pravidel."

Víte, že... HISTORIE JE PSANÁ VÍTĚZI?

To oni nám to sepsali... ty svoje pravidla. A my se podle nich na dějiny díváme 🙂

Takže jestli to s vámi rezonuje, prostě klikněte na tlačítko dole a na další stránce vyplňte objednávku. MiniE-BOOK vám přijde hned jak nám dorazí vaše platba.

Získejte know-how, jak s tím začít. Teď. Při hledání práce. Na začátku. Bez praxe.

MOTTO:

Raději se celý Život učit, než se na prahu dospělosti naučit ohýbat záda a dělat kompromisy.