OBJEDNÁVKA miniE-BOOKU

Jak získat práci i bez praxe

  • ANO, chci se umět odlišit svým JEDNÁNÍM
    MiniE-BOOK Vám ukáže, jak vytvořit ten správný dojem určitým druhem komunikace a jednáním. Není další příručkou, která by se omezovala na to, jak napsat atraktivní životopis a motivační dopis. Naučí Vás krok za krokem, jak data ze životopisu nenápadně dostat ze zorného pole (a díky tomu chybějící praxe přestává být handicapem...).
  • ANO, chci jít krok za krokem díky PRACOVNÍMU SEŠITU
    Pracovní sešit Vám poskytne maximální možnou podporu a provede Vás takovým procesem krok za krokem, usnadní Vám první krok a realizaci konkrétního postupu v praxi.
  • ANO, chci na sobě pracovat!
    Objednejte si miniE-BOOK a žádejte smysluplně a sebevědomě o práci i tam, kde Vás dodnes limitovala chybějící praxe.

NIC NERISKUJETE

Jsem plně přesvědčena o tom, že na těchto 23 stranách najdete odpověď na to, jak přesně komunikovat se zaměstnavatelem, když chybějící praxe nemluví právě ve váš prospěch.

Pokud přesto zjistíte, že miniE-BOOK není pro Vás, bez ptaní Vám vrátím peníze.

Hanka je skutečná profesionálka, ošlehaná léty praxe z terénu. Za celých 10 let v obchodě jsem poznala málo žen ve skutečném obchodě, takže mám z naší spolupráce velkou radost. Pokud chcete zjistit více o pokročilejším vyjednávání a vůbec komunikačních praktikách, Hanka je ta nejpovolanější.

Jitka ZoderováCEO Businessanimals.cz

Když se mi dostal do ruky Hančin ebook, byla jsem zvědavá, zda mě informace v něm něčím překvapí a nebo to bude podobné jako ostatní weby, které se zabývají získáváním práce. Byla jsem mile překvapena, že autorka nabízí velmi jiný pohled na věc a dává velký důraz na rozvinutí komunikačních a jinych dovedností, které pak může čtenář využít i v jiných situacích, nejen při získávání zaměstnání. Určitě doporucuji si ebook přečíst pokud se chcete od ostatních žadatelů o stejnou pozici odlišit. A taky pokud si myslíte, že na "něco" nemáte díky nedostatku praxe či zkušenosti, protože si po přečtení uvědomíte, ze o tom to vůbec není 😉

Kristýna Pekárkovákristynapekarkova.cz